asdsfafsd 13273 13274

BLACK FRIDAY prichádza do FIT UP!

Každý rok sa o tomto čase na nás hrnú desiatky ponúk od predajcov a poskytovateľov služieb. Prichádza Black Friday, oficiálne v piatok 23/11 no neoficiálne aj týždne pred a po tomto dátume sa na nás hrnú výhodné ponuky z každej strany… Tak sme si tento rok povedali, že Vás pootravujeme a prihodíme dačo aj my ?. A ako inak, než to spraviť rovno vo veľkom štýle, nech to už naozaj stojí za to. Každý, kto si v piatok 23/11 u nás uzatvorí členstvo, dostane VIP služby za cenu Fitness služieb. Ušetríš tak pri každom členstve neuveriteľných 10€ mesačne!! ? Pozor, čím dlhšie obdobie členstva si zvolíte, tým viac ušetríte! ??? blackfr_telo

Info:

  • Akcia Black Friday sa vzťahuje iba na členstvá uzavreté v piatok 23/11 od 6:00 do 24:00.
  • Do akcie sú zapojené všetky štúdiá FIT UP! na Slovensku aj v Českej Republike
  • Akcia sa vzťahuje na všetky druhy členstiev (1 mesačné; 6 mesačné; 12 mesačné vyplatené vopred; klasické členstvo platené mesačne s minimálnou dobou viazanosti 12 mesiacov)

Čo zahŕňa VIP členstvo?

– neobmedzený vstup do fitness centra od 6:00 do 24:00 – neobmedzené nápoje v nápojovom bare Grapivit – neobmedzené turbo soláriá (maximálne 13 min/deň) – skupinové cvičenie s trénerom v CROSS UP! – GO UP! službu umožňujúcu vstup do všetkých štúdií FIT UP! na Slovensku a v Českej Republike. Byť FIT UP! sa O P L A T Í Í Í Í  …..