asdsfafsd 5324 7207

Beach tennis exhibícia v Eurovei s FIT UP!

Príď si vyskúšať beach tennis  – obľúbený letný šport trochu inak, 2.6. až 5.6.2016 na námestí pred Euroveou. Náš FIT UP! TÍM  tam nebude chýbať a rozhýbe ťa pri skupinovom tréningu a súťaži CROSS UP! Pomôž tým, ktorí nemôžu športovať. Ak si chceš užiť naozaj veľa zábavy a vyskúšať moderný šport, táto akcia ti nesmie uniknúť. Bude sa konať na špeciálne pripravenom plážovom ihrisku na námestí pred nákupným centrom Eurovea. Turnaj v plážovom tenise odohrajú aj známe osobnosti zo sveta športu a médií. Vstup je pre všetkých ZDARMA, avšak zakúpením tombolových lístkov môžete podporiť tých, ktorí šport aj napriek túžbe nemôžu vykonávať naplno. Výťažok z tomboly počas podujatia bude venovaný projektu združenia Šport bez bariér.

Harmonogram celého podujatia


2.6. Štvrtok
10:00 hod. tréningy v plážovom tenise pre verejnosť
12:00 hod. detský turnaj v plážovom futbale

3.6. Piatok
10:00 hod. tréningy v plážovom tenise pre verejnosť
12:00 hod. semifinále a finále detského turnaja v plážovom futbale

4.6. Sobota bude CROSS UP-ová s FIT UP! cross up program 10:00 -11:00 hod. CROSS UP! tréning pre verejnosť pod vedením kvalifikovaných trénerov FIT UP!, vstup zdarma! Príď len v športovom oblečení,  o ostatné sa postaráme my (k dispozícii budeš mať športové vybavenie rôzneho druhu a podložky na cvičenie)
11:00 – 11:40 hod. – 1. blok súťaže CROSS UP! v kategóriach muži / ženy pod vedením kvalifikovaných trénerov FIT UP!, vstup zdarma! Súťažiaci dostávajú náramky, ak dokončíš oba bloky CROSS UP! tréningu, tvoj náramok ide do losovania o skvelé ceny. Príď v športovom oblečení, vybavenie a pitný režim dodáme my a ZDARMA!
11:40 – 12:00 hod. – prestávka, pitný režim
12:00 -12:40 hod. – 2.blok súťaže CROSS UP! v kategóriach muži / ženy pod vedením kvalifikovaných trénerov FIT UP!, vstup zdarma! Súťažiaci s náramkami pokračujú v druhom bloku a po jeho dokončení idú všetky náramky, tých, ktorí vytrvali do losovania o skvelé ceny.
13:00 hod.- vyhodnotenie súťaže CROSS UP! a odovzdanie cien víťazom od FIT UP!
13:30 hod. – autogramiáda známych osobností zo sveta športu a médií, rozlosovanie exhibičného turnaja v plážovom tenise
14:00 hod. – BEACH TENNIS EXHIBÍCIA – turnaj známych osobností zo sveta športu a médií v plážovom tenise
18:00 hod. – vyhodnotenie exhibičného turnaja a losovanie o hlavnú cenu tomboly
22:00 hod. – BEACH PARTY v The Club Bratislava

5.6. Nedeľa
9:00 hod.– semifinále a finále Beach volejbalového turnaja kategórie A o Pohár predsedu NRSR Andreja Danka

Pripravené je oveľa viac


V sprievodnom programe, si môžu dospelí a deti vyskúšať beach tennis tréning. Pomôcky na hranie dostanete priamo na mieste súťaže. Taktiež sa bude súťažiť o mnoho zaujímavých cien a organizátori si pre vás pripravili prekvapenie na záver.
Viac info na facebookovom evente.
Tešíme sa na tvoju účasť!
Vezmi si svoju hodinu zdarma
Urobiť prvý krok je vždy najťažšie. Aby sme ti cestu za novou formou uľahčili,
tvoja prvá hodina v FIT UP! je na nás. Získaj ju teraz!
Chcem ju!
Chcem ju!