asdsfafsd 5324 7207

Beach tennis exhibícia v Eurovei s FIT UP!

Príď si vyskúšať beach tennis  – obľúbený letný šport trochu inak, 2.6. až 5.6.2016 na námestí pred Euroveou. Náš FIT UP! TÍM  tam nebude chýbať a rozhýbe ťa pri skupinovom tréningu a súťaži CROSS UP! Pomôž tým, ktorí nemôžu športovať. Ak si chceš užiť naozaj veľa zábavy a vyskúšať moderný šport, táto akcia ti nesmie uniknúť. Bude sa konať na špeciálne pripravenom plážovom ihrisku na námestí pred nákupným centrom Eurovea. Turnaj v plážovom tenise odohrajú aj známe osobnosti zo sveta športu a médií. Vstup je pre všetkých ZDARMA, avšak zakúpením tombolových lístkov môžete podporiť tých, ktorí šport aj napriek túžbe nemôžu vykonávať naplno. Výťažok z tomboly počas podujatia bude venovaný projektu združenia Šport bez bariér.

Harmonogram celého podujatia


2.6. Štvrtok
10:00 hod. tréningy v plážovom tenise pre verejnosť
12:00 hod. detský turnaj v plážovom futbale

3.6. Piatok
10:00 hod. tréningy v plážovom tenise pre verejnosť
12:00 hod. semifinále a finále detského turnaja v plážovom futbale

4.6. Sobota bude CROSS UP-ová s FIT UP! cross up program 10:00 -11:00 hod. CROSS UP! tréning pre verejnosť pod vedením kvalifikovaných trénerov FIT UP!, vstup zdarma! Príď len v športovom oblečení,  o ostatné sa postaráme my (k dispozícii budeš mať športové vybavenie rôzneho druhu a podložky na cvičenie)
11:00 – 11:40 hod. – 1. blok súťaže CROSS UP! v kategóriach muži / ženy pod vedením kvalifikovaných trénerov FIT UP!, vstup zdarma! Súťažiaci dostávajú náramky, ak dokončíš oba bloky CROSS UP! tréningu, tvoj náramok ide do losovania o skvelé ceny. Príď v športovom oblečení, vybavenie a pitný režim dodáme my a ZDARMA!
11:40 – 12:00 hod. – prestávka, pitný režim
12:00 -12:40 hod. – 2.blok súťaže CROSS UP! v kategóriach muži / ženy pod vedením kvalifikovaných trénerov FIT UP!, vstup zdarma! Súťažiaci s náramkami pokračujú v druhom bloku a po jeho dokončení idú všetky náramky, tých, ktorí vytrvali do losovania o skvelé ceny.
13:00 hod.- vyhodnotenie súťaže CROSS UP! a odovzdanie cien víťazom od FIT UP!
13:30 hod. – autogramiáda známych osobností zo sveta športu a médií, rozlosovanie exhibičného turnaja v plážovom tenise
14:00 hod. – BEACH TENNIS EXHIBÍCIA – turnaj známych osobností zo sveta športu a médií v plážovom tenise
18:00 hod. – vyhodnotenie exhibičného turnaja a losovanie o hlavnú cenu tomboly
22:00 hod. – BEACH PARTY v The Club Bratislava

5.6. Nedeľa
9:00 hod.– semifinále a finále Beach volejbalového turnaja kategórie A o Pohár predsedu NRSR Andreja Danka

Pripravené je oveľa viac


V sprievodnom programe, si môžu dospelí a deti vyskúšať beach tennis tréning. Pomôcky na hranie dostanete priamo na mieste súťaže. Taktiež sa bude súťažiť o mnoho zaujímavých cien a organizátori si pre vás pripravili prekvapenie na záver.
Viac info na facebookovom evente.
Tešíme sa na tvoju účasť!