asdsfafsd 3521 7154

Ako zhodiť jeden kilogram za týždeň bez jojo efektu? Vyskúšajte CROSS UP!

Zbaviť sa prebytočných kíl čo najľahšie, udržať si váhu a byť v kondícii. Snívajú o tom viacerí z nás, no nie každému sa to podarí. FIT UP! však všetkým, ktorí to myslia vážne, ponúka pomocnú ruku. Vďaka tréningom s profíkmi v našej CROSS UP! zóne dosiahneš svoje méty rýchlejšie a ešte ťa to aj bude baviť!

 

Kedy sú tréningy CROSS UP!?

Kruhové tréningy v našej CROSS UP! zóne prebiehajú vo FIT UP! každý deň od 18:00 do 20:00 hod.

Moderný aktívny oddych si môžeš užiť vo všetkých pobočkách – v Bratislave aj Žiline. Od spustenia pravidelných tréningov si CROSS UP! zóna našla mnohých priaznivcov, ktorí prichádzajú pravidelne, ale aj nováčikov, ktorí sa chcú presvedčiť o účinnosti tohto intenzívneho, no vysoko motivačného cvičenia.

„Tréning trvá zhruba polhodinu, za určitých okolností sa dá cvičiť aj dlhšie. Je vhodný pre všetky výkonnostné aj vekové skupiny. Hoci pracujeme v skupine, čo má motivačný rozmer, každý si môže upraviť intenzitu na svoju úroveň,“ hovorí jeden z trénerov FIT UP! Viktor Vincze, ktorý patrí takisto k lektorom v CROSS UP! zóne v našej petržalskej pobočke.

Na čo sa môžete tešiť

Aktivity v CROSS UP! zóne teda zahŕňajú napriek skupinovému cvičeniu vysoko individuálny prístup. Príjemným spestrením v tréningu sú aj ozvláštnenia a vsuvky, ktoré si pre skupiny pripravujú jednotliví tréneri. „Každý z nich má svoj prístup a často vie aj meniť zameranie. Osobne preferujem skôr silovejšie a vytrvalostné disciplíny, ale tréning môže pozostávať aj z kondičných cvikov,“ pokračuje Viktor.

Nie je náhoda, že kruhový tréning patrí v súčasnosti k najvyhľadávanejším formám aktívneho oddychu u mnohých generácií. Pomáha totiž nabrať kondíciu, odbúrať stres, ale zároveň je veľmi vhodný aj pri snahe o redukciu telesnej hmotnosti. „Sú v ňom zahrnuté aktivity, ktoré priaznivo vplývajú komplexne na celé telo. Prakticky každý, kto sa oddá tejto forme tréningu a pridá k tomu správne stravovanie, dosahuje želaný cieľ. Sám som bol viackrát svedkom toho, ako hravo kruhové tréningy po pár týždňoch dokázali radikálne zmeniť postavu aj celkový vzhľad,“ tvrdí Viktor.

Výdaj energie pri tréningoch v CROSS UP! zóne vytvára značný predpoklad na odbúravanie tukov, ale aj nabratie svalstva a zlepšenie kondície. Nie je preto vôbec nezvyčajné, že váha klesá veľmi rýchlo a schudnúť možno až jeden kilogram týždenne a to bez neželaného jojo efektu. Cvičenie v skupine pod dohľadom motivujúceho trénera je zároveň výborným odreagovaním. „Stretávame sa často s tým, že mnohí volia kruhové tréningy ako ideálnu formu relaxu a oddýchnutie si od bežných povinností. Má to rozhodne niečo do seba, môžete na chvíľu uniknúť do iného sveta a nikto pri tom na vás neukazuje prstom. Pri tréningu navyše vládne pohoda a priateľská atmosféra, ktorá často prerastá do debát o racionálnom stravovaní či životnom štýle aj po cvičení,“ približuje Viktor.

 

Na čo čakáš?

Ak si zatiaľ tréning v CROSS UP! zóne nevyskúšal, rozhodne ti odporúčame otestovať si túto kvalitnú odbremeňujúcu dávku. Špičkové vybavenie FIT UP! ti ponúka všetky potrebné pomôcky v CROSS UP! zónu, ale aj multifunkčnú vežu Omnia, ktorá takisto spestrí cvičenie.

Pripomíname, že VIP členovia cvičia pod dohľadom profíkov v CROSS UP zóne v rámci členského poplatku.

„Sme radi, že počet ľudí, ktorí si obľúbili CROSS UP! zónu, rastie. Pre mňa je veľmi zaujímavá aj tá rôznorodosť skupín, kde sa stretávajú mladší so staršími, ženy s mužmi. Myslím, že vzájomná motivácia plynúca z toho je veľmi vďačná. A musím povedať, že pri tréningoch zároveň vzniklo už aj nejedno kamarátstvo,“ dodáva s úsmevom Viktor.