asdsfafsd 4037 7168

Ako to vyzeralo na outdoorovom MDŽ tréningu v Žiline

8. marec je dňom, keď muži dobrovoľne-nasilu vykupujú kvetinárstva. Trénerky Suzi a Maťka chceli tiež ženy nejakým spôsobom odmeniť, a preto v Žiline pripravili špeciálny tréning, ktorý potešil a prekvapil zasa iným spôsobom.

Ako sa tak blížilo MDŽ, Suzi už vymýšľala, čo pre tie baby vymyslieť. Slovo dalo slovo, vtiahla do celej akcie ešte Maťku a vznikol vydarený outdoorový tréning na štýl kondičných intervalových tréningov, ktorý si nevedeli vynachváliť všetky zúčastnené.

Ženy vymenili priestory fitnescentra za fitness vonku. Ženy vymenili priestory fitnescentra za čerstvý vzduch a fitness vonku.

Východiskovým bodom bol žilinský Lesopark, kde sa v nedeľu ráno všetky stretli. Bola to čisto babská jazda, pozitívne naladená a ešte aj krásne slniečko svietilo. Už na začiatku im trénerky povedali, ako to bude prebiehať – tréning bol rozdelený na jednotlivé stanovištia po vopred pripravenej dráhe.

Lavičky či stromy - na tréning sa použilo všetko, čo bolo poruke. Lavičky či stromy – na tréning sa použilo všetko, čo bolo poruke.

Celý tréning začal rozcvičkou, ktorá trvala asi 8 minút. Aby si dámy rozohriali svaly a telo. Potom nasledoval minútový šprint a poklus k prvej disciplíne. Trénerky kreativite medze nekládli, využili všetko, čo len bolo možné. Schody, stromy či lavičky, baby museli s ich pomocou vlastnou váhou dohromady odcvičiť 8 cvikov.

Trénerky ich nešetrili, no všetka námaha sa nakoniec oplatila. Trénerky ich nešetrili, no všetka námaha sa nakoniec oplatila.

“Atmosféra bola skvelá, nasmiali sme sa aj zacvičili. Tréningy budeme určite opakovať, keďže o ne bol veľmi veľký záujem :)” zhodnotila celú akciu Suzi.

Takýto tréning si všetky baby nevedeli vynachváliť, hoci to bola drina, bola to príjemná únava. Že sa však naozaj oplatilo prísť si potvrdili aj na záver, keď im trénerky odovzdali diplom, ružičku a proteínovú tyčinku.