asdsfafsd 4490 7186

Ako chodiť do fitka zadarmo alebo víťazi letného FIT UP! challengu

Letný trénerský challenge, ktorý sa konal v dvoch bratislavských a v žilinskom fitness centre FIT UP!, sa skončil. Polročné členstvo u nás získali traja z vás a členka Laura, ktorá navyše vyhrala aj súťaž Premena, teraz chodí do fitka rok a pol úplne zadarmo!

Víťazmi sa stali Laura Majeríková v Žiline, Tomáš Gánoczy v Petržalke a Katarína Smíkalová v Starom Meste. Na úspech každého z nich sme sa bližšie pozreli.

Laura Majeríková – víťazka vo FIT UP! Žilina O Laure a jej kontroverzne rozoberanej premene v našej súťaži ste sa mohli dočítať v článku začiatkom augusta. Za svoje odhodlanie zmeniť samú seba bola odmenená nielen množstvom „lajkov“ na Facebooku, ale aj ročným členstvom od nás. Navyše vyhrala aj letný trénerský challenge, čím získala polročné členstvo úplne zdarma k tomu.

Aké to je trénovať zadarmo také dlhé obdobie a len za to, že si pri svojom odhodlaní vytrvala a vyhrala obe súťaže? „Je to výborný pocit a určite by som do toho šla znova, oplatí sa sledovať FIT UP! funpage a následne sa zapájať, do čoho sa dá. Vtedy, keď najmenej dúfate, že si vyberú práve vás, tak sa to stane. Priznávam, veľmi zaváži aj výber správnej fotografie, práve tá rozpútala záujem najmä v prípade súťaže premena na Facebooku,“ hovorí Laura.

Do letného FIT UP! challenge sa prihlásila s víziou, že sa od trénera naučí poriadne cvičiť, správne stravovať a že po troch mesiacoch, ktoré letný challenge trval, príde aj zmena. Očakávania boli naplnené. „Môj tréner Juraj Kekety je skutočný profesionál, naučil ma najmä správnu techniku pri cvičení, veľmi veľa nových cvikov, predtým som cvičila dookola zopár cvikov, lebo som iné nepoznala, alebo ich nevedela správne cvičiť,“ pokračuje Laura. foto 1 „Ďalej som dosiahla cieľ, ktorý som si dala, a to schudnúť na 52 kíl. To sa mi podarilo dokonca aj prekonať, pretože som sa dostala na váhu 50 kíl . Čo sa týka postavy, moju zmenu si všimlo celé moje okolie, takže sa môžem hrdo pochváliť fotkou, keď challenge začínal a fotkou po jeho skončení a byť na seba pyšná. Vidno, že som naozaj makala a neflákala to,“ dodáva Laura.

Laurin graf počas trvania celého letného challengu: Graf Laura Tomáš Gánoczy – víťaz vo FIT UP! Petržalka

V petržalskom FIT UP! vyhral Tomáš Gánoczy. Profesionálny tréner Marek Granát sa o challengi vyjadril takto: „Čo sa týka prístupu, zanietenosti a odhodlania, lepších a cieľavedomejších spolubojovníkov som si priať nemohol. Trénovalo sa systematicky a ako tréner hodnotím ich obrovský nárast telesnej a všeobecnej zdatnosti na výbornú. Vytvorila sa jednota, s ktorou pokračujeme ďalej, čo považujem za najväčší úspech, pochopili totiž filozofiu cvičenia, bavia sa, makajú a majú pri tom rovnaký cieľ.

Pre Mareka je víťazom každý, kto challenge dokončil, no za najväčšieho makača skupiny považuje práve Tomáša. „Šiel najlepším príkladom ostatným a dokázal, že telesná transformácia je s pozitívnym a systematickým prístupom možná u každého jedinca“.

Tomáš vľavo pred príchodom do FIT UP! pred rokom a pol; vpravo tesne pred letným trénerských challengom so stratou 35 kg. foto 2 Tomáš po skončení letného trénerského challengu Foto 3 Tomáš prekvapil najmä svojím odhodlaním. „Kedysi bol celkom pri tele, dnes je z neho nádejný športovec a ťahúň skupiny. Je ten typ, ktorému keď povieš, aby spravil päť kľukov, dá ich raz toľko. Odhodlaný odmakať celú tréningovú jednotku bez zbytočných rečí, naplno a s úsmevom,“ dodáva tréner. V grafe si pozrite, ako sa Tomáš vyformoval počas 3 mesiacov letného challengu. Graf Tomas Katarína Smíkalová – víťazka vo FIT UP! v Starom Meste

Našu výzvu prijala aj 26-ročná dáma, krv a mlieko, ako o sebe rada tvrdí. Do challengu sa Katka prihlásila s cieľom schudnúť aspoň 15 kíl, spevniť ruky, chrbát, zadok, nohy a najmä zhodiť bruško, čo sa jej do veľkej miery podarilo. Graf Katka „Katku by som charakterizoval ako ženu nabitú pozitívnou energiou, ktorú rozdáva na všetky strany. Má pevnú vôľu v strave a v tréningoch tiež maká na 110 percent, čo sa prejavilo v najvýraznejšej premene spomedzi všetkých piatich súťažiacich, keď si porovnáme počiatočnú váhu so stratenou. Katke sa nakoniec podarilo splniť cieľ, schudla vyše 12 kg za 12 týždňov, a tak je pre mňa jednoznačnou víťazkou. Budem jej držať palce, aby si dosiahnutú váhu  a najmä odhodlanie udržala,“ povedal tréner Martin Šmondrk. smikalova Víťazom challengu srdečne gratulujeme a prajeme im pevnú vôľu a odhodlanie pokračovať!

Chcel by si aj ty trénovať zadarmo? Využi našu akciu, máš príležitosť!