asdsfafsd 2550 7145

Poď si po mesiac zdarma!

November ubehol ako voda, ale ak si nestihol našu zaujímavú akciu, nemusíš sa báť. Skvelú ponuku vzhľadom na pretrvávajúci záujem predlžujeme až do konca roka.

Staň sa členom FIT UP! a získaj mesiac od nás úplne zadarmo! Okrem toho si užívaj množstvo výhod vrátane najnižšej ceny členstva (18,99 eura mesačne) či sprchy zdarma. „Teší nás, že sme po otvorení pobočky v centre a uvedení akcie s voľným vstupom na mesiac pritiahli veľa nových záujemcov o aktívne trávenie voľného času. Preto súčasnú akciu ponecháme ešte v platnosti,“ povedal manažér FIT UP! Mário Godor. V predvianočnom období si tak sebe alebo svojim blízkym môžeš dopriať zaujímavý darček.

Akcia platí naďalej pre všetkých nových členov či VIP členov, ktorí sa do rodiny FIT UP! pridajú buď v našom štúdiu v Petržalke alebo v Starom Meste na Námestí SNP. K ročnej permanentke naďalej dostaneš mesačný vstup navyše.

Aj v závere roka sa môžeš dostať do formy a užívať si všetky výhody FIT UP! Pripomeňme, že okrem najnižšej ceny členstva v Bratislave a bezplatných spŕch k nim patria aj najlacnejšie soláriá a možnosť aktivovať si službu, vďaka ktorej môžeš využívať všetky pobočky FIT UP! VIP členovia dostanú od nás aj ďalšie benefity navyše.

„FIT UP! už o pár týždňov oslávi svoje prvé narodeniny, sme radi, že sme za ten čas získali množstvo priaznivcov. Aj naďalej chceme byť spoľahlivým partnerom a zlepšovať sa. Preto privítame všetky otázky a podnety buď na našej e-mailovej adrese, alebo na Facebooku. Naším prísľubom je, že do budúcnosti chystáme ešte množstvo prekvapení. A potešíme aj tých, ktorí sa nás pýtajú, prečo zatiaľ FIT UP! môžu navštevovať len v Bratislave,“ podotkol Mário.

FIT UP! rodina sa rozrastá. Pridaj sa k nám tiež. Je to na tebe!