asdsfafsd 4987 7192

Akcia pre verných aj nových členov: Trénuj vo FIT UP! až dva mesiace zdarma!

Po „náročných“ vianočných sviatkoch prichádza FIT UP! so skvelou ponukou. Teraz u nás môžeš cvičiť až dva mesiace bezplatne a výrazne tak ušetriť. Stať sa naším členom ešte nikdy nebolo výhodnejšie! FIT UP! vyhlasuje boj proti predsavzatiam. Tak znie motív našej aktuálnej kampane, ktorú spúšťame od januára. Osloviť ňou chceme všetkých, čo sa nechcú ďalej klamať, ale začať trénovať a urobiť niečo pre svoju fyzickú aj duševnú pohodu. Začiatok nového roka je na to ideálnym obdobím. obr do novinky kampan 2016 Vo FIT UP! možno aj naďalej aktívne oddychovať v doterajšom nadštandardnom komforte so špičkovou výbavou, no po novom aj za ešte výhodnejších podmienok. Každý, kto sa stane členom FIT UP! v období od 1. januára do 28. februára 2016, získa od nás služby v rámci členstva na spomínané dva mesiace grátis. „Akciou sme chceli odmeniť nielen nových, ale najmä našich verných členov, ktorí si môžu svoje stále platné, prípadne aj končiace členstvo obnoviť a získať rovnakú výhodu. Ak chcú akciu využiť, staré členstvo nemusia vypovedať, iba uzavrú nové a automaticky tak získajú dva mesiace bezplatných návštev. V ich prípade začne akcia platiť od nasledujúceho mesiaca po obnovení členstva,“ vysvetlila Ľubica Milde z marketingového tímu FIT UP!. obr do novinky kampan 20162 Ponuka sa týka fitnes členov (19,90 eura/mesačne), ako aj VIP členov (29,90 eura/mesačne). Celý poplatok za dvojmesačné využívanie služieb nad rámec bežného trvania členstva berieme na seba a ty tak trénuješ na náš účet! Súčasťou členstva je pritom aj v rámci akciovej ponuky neobmedzené využívanie Fitness zóny, CROSS UP! zóny a pre dámy aj Ladies zóny, VIP členovia majú okrem toho neobmedzene k dispozícii nápojový Grapivit bar a kvalitné turbosoláriá. Samozrejmosťou pre všetkých sú bezplatné sprchy.

Vieme, že začiatok nového roka je pre mnohých obdobím ‚reštartu‘ FIT UP! ide všetkým naproti práve touto ponukou. Chceme motivovať aj tých, ktorí by inak zostali len pri predsavzatiach. Dostať sa do lepšej kondície môže teraz u nás každý a za ešte priaznivejších podmienok,“ doplnila Ľubica.

Zo strany FIT UP!, ktorý v januári oslávi svoje tretie narodeniny, to nie je všetko. V našom najdlhšie otvorenom štúdiu v bratislavskej Petržalke chystáme skraja roka zaujímavú súťaž. Prinesie so sebou aj ďalšie skvalitnenie služieb. Viac informácií už čoskoro na Facebooku. Ďalším darčekom je aj služba GO UP! zdarma pre všetkých nových VIP členov, prípadne zákazníkov, ktorí prejdú z fitnes členstva na VIP variant. GO UP! oprávňuje držiteľa trénovať vo všetkých našich pobočkách na Slovensku.