asdsfafsd 5239 7202

21.mája idem na Andelský CROSS UP! maratón v Trnave

Máš rád kruhové tréningy a veľkú výdrž? Tak to využi a príď si s nami zdarma zatrénovať. 21.5.2016 od 15:00 – 18:00 hod. sa bude pred CITY ARENOU v Trnave konať Andelský CROSS UP! maratón pod našou trénerskou záštitou. Ak ťa bavia skupinové cvičenia s podobne naladenými ľuďmi, nesmieš chýbať na CROSS UP! maratóne v sobotu 21.5. na zastrešenom Andelskom námestí/ Dolné Bašty pred City Arenou. Maratón je pre všetkých zdarma, navyše ti zabezpečíme pitný režim a občerstvenie, a to všetko bez poplatku! Klikni na náš FB event a potvrď účasť. Snímka obrazovky 2016-04-27 o 16.29.34

Pre všetkých, áno aj pre teba!

 
Andelský CROSS UP! maratón je určený pre všetkých, nezáleží na tom, či si začiatočník alebo máš skvelú kondičku, či si mladý alebo v najlepších rokoch :), ide o to si spoločne zacvičiť. A tých najlepších navyše odmeníme vecnými cenami od našich partnerov a členstvami vo FIT UP! od nás.

 

Je to zadarmo, navyše ti dáme pitný režim a občerstvenie!


Prihlasovať vopred sa netreba. Regsitrácia bude prebiehať ZDARMA priamo na mieste, pol hodinu pred začatím akcie a to od 14:30 – 15:00 hod.  Všetci účastníci dostanú náramky, ktoré im zároveň umožnia nielen sa maratónu zúčastniť, ale na základe nich dostanú zdarma pitný režim a občerstvenie.

 

Registruj sa zdarma na mieste

 
Príď 21.5. o 14:30 na námestie Dolné Bašty pre City Arenu, zdarma sa zaregistruj, samozrejme v športovom oblečení a s uterákom a zatrénuj si s nami. Všetky pomôcky zabezpečíme a o tréning sa postarajú naši profi tréneri.

 

Ako bude maratón prebiehať a čo môžeš vyhrať?

 
Andelský CROSS UP! maratón bude prebiehať v 3 blokoch a ten, kto vydrží až do konca môže získať zaujímavé ceny. 14:30 – 15:00 – sa zdarma zaregistruješ a dostaneš náramok, ktorý ťa oprávňuje nielen na tréning, ale aj na pitný režim a občerstvenie bez poplatku. andelsky cross up obr do clanku na web-02-02 Okrem skvelého pocitu zo spoločne a profesionálne odtrénovaných hodín ťa čaká pitný režim a zdravé občerstvenie od našich partnerov City Arena – nákupné centrum, Zdravá výživa Alexia, Mcdonald’s Trnava, Lekáreň Aréna a Intersport. Samozrejme ťa nenecháme ísť spoteného domov. Po poctivom odtrénovaní sa všetci účastníci maratónu budú mocť kedykoľvek počas akcie a to je od 15:00 – 18:00 hod. zdarma osprchovať vo FIT UP! na 3 poschodí v City Arene. Preukážu sa súťažným náramkom. Všetko máme nachystané, takže ťa vrelo očakávame!