asdsfafsd 5239 7202

21.mája idem na Andelský CROSS UP! maratón v Trnave

Máš rád kruhové tréningy a veľkú výdrž? Tak to využi a príď si s nami zdarma zatrénovať. 21.5.2016 od 15:00 – 18:00 hod. sa bude pred CITY ARENOU v Trnave konať Andelský CROSS UP! maratón pod našou trénerskou záštitou. Ak ťa bavia skupinové cvičenia s podobne naladenými ľuďmi, nesmieš chýbať na CROSS UP! maratóne v sobotu 21.5. na zastrešenom Andelskom námestí/ Dolné Bašty pred City Arenou. Maratón je pre všetkých zdarma, navyše ti zabezpečíme pitný režim a občerstvenie, a to všetko bez poplatku! Klikni na náš FB event a potvrď účasť. Snímka obrazovky 2016-04-27 o 16.29.34

Pre všetkých, áno aj pre teba!

 
Andelský CROSS UP! maratón je určený pre všetkých, nezáleží na tom, či si začiatočník alebo máš skvelú kondičku, či si mladý alebo v najlepších rokoch :), ide o to si spoločne zacvičiť. A tých najlepších navyše odmeníme vecnými cenami od našich partnerov a členstvami vo FIT UP! od nás.

 

Je to zadarmo, navyše ti dáme pitný režim a občerstvenie!


Prihlasovať vopred sa netreba. Regsitrácia bude prebiehať ZDARMA priamo na mieste, pol hodinu pred začatím akcie a to od 14:30 – 15:00 hod.  Všetci účastníci dostanú náramky, ktoré im zároveň umožnia nielen sa maratónu zúčastniť, ale na základe nich dostanú zdarma pitný režim a občerstvenie.

 

Registruj sa zdarma na mieste

 
Príď 21.5. o 14:30 na námestie Dolné Bašty pre City Arenu, zdarma sa zaregistruj, samozrejme v športovom oblečení a s uterákom a zatrénuj si s nami. Všetky pomôcky zabezpečíme a o tréning sa postarajú naši profi tréneri.

 

Ako bude maratón prebiehať a čo môžeš vyhrať?

 
Andelský CROSS UP! maratón bude prebiehať v 3 blokoch a ten, kto vydrží až do konca môže získať zaujímavé ceny. 14:30 – 15:00 – sa zdarma zaregistruješ a dostaneš náramok, ktorý ťa oprávňuje nielen na tréning, ale aj na pitný režim a občerstvenie bez poplatku. andelsky cross up obr do clanku na web-02-02 Okrem skvelého pocitu zo spoločne a profesionálne odtrénovaných hodín ťa čaká pitný režim a zdravé občerstvenie od našich partnerov City Arena – nákupné centrum, Zdravá výživa Alexia, Mcdonald’s Trnava, Lekáreň Aréna a Intersport. Samozrejme ťa nenecháme ísť spoteného domov. Po poctivom odtrénovaní sa všetci účastníci maratónu budú mocť kedykoľvek počas akcie a to je od 15:00 – 18:00 hod. zdarma osprchovať vo FIT UP! na 3 poschodí v City Arene. Preukážu sa súťažným náramkom. Všetko máme nachystané, takže ťa vrelo očakávame!
Vezmi si svoju hodinu zdarma
Urobiť prvý krok je vždy najťažšie. Aby sme ti cestu za novou formou uľahčili,
tvoja prvá hodina v FIT UP! je na nás. Získaj ju teraz!
Chcem ju!
Chcem ju!