asdsfafsd 12628 12629

Makaj s nami 2 x viac!

2 mesiace vo FIT UP! za cenu 1 !

FIT UP! si pre teba pripravil ďalšiu skvelú akciu. Chceš u nás cvičiť   1 M E S I A C  Ú P L N E  Z A D A R M O ? Spojili sme sa s vašim obľúbeným zľavovým portálom Zľavomat a pripravili si pre Vás ponuku, ktorá sa nedá odmietnuť. Od 14. 6. si môžeš cez Zľavomat kúpiť 2 mesiace členstva v štúdiách FIT UP! za cenu 1.

Z čoho si môžeš vybrať?

• 2 mesačné Fitness členstvo za cenu jedného pre registrovanú osobu s členskou kartou • 2 mesačné Fitness členstvo za cenu jedného pre neregistrovanú osobu • 2 mesačné VIP členstvo za cenu jedného pre registrovanú osobu s členskou kartou • 2 mesačné VIP členstvo za cenu jedného pre neregistrovanú osobu

Ako na to?

1. Choď na https://www.zlavomat.sk/akcia/647708-2-mesiace-fitness-clenstva-vo-fit-up-za-cenu-1 2. Vyber si z ponuky členstvo, ktoré ti najviac vyhovuje ( v predaji od 14.6 do 24.8). 3. Príď si aktivovať svoj zľavový kupón na jednu z recepcií štúdií FIT UP! ( možnosť aktivácie od 1. 7. do 31. 8., následne Ti začínajú plynúť 2 kontinuálne mesiace členstva ). 4. Začni na sebe pracovať v štúdiách, ktoré si verejnosť zvolila ako najlepšiu sieť v pomere kvality a ceny za rok 2017 a 2018. Nielen že budeš vyzerať a cítiť sa lepšie, navyše možeš trénovať v klimatizovaných priestoroch a počas svojho tréningu sa vyhnúť vyčerpávajúcim letným horúčavám. TT92 Ak sa nevieš rozhodnúť medzi VIP a Fitness členstvom, tu si môžeš pozrieť prehľad služieb, ktoré Ti každé z nich ponúka. FIT UP! leto plné zážitkov! ☀??‍♀??