Blog

4.8.2017

Výrobky NUTREND už v predaji vo FIT UP! Petržalka!

Stále sa zlepšovať, prinášať niečo nové, prekvapovať ťa. To sú hlavné dôvody, prečo prichádzame s ďalšou novinkou. Rozhodli sme sa rozšíriť náš sortiment produktov, a práve preto v našom Petržalskom štúdiu nájdeš nové výrobky aj od značky NUTREND!

Naše štúdio v Ostrave už má danú značku odskúšanú. Práve tu sme sa stretli s naozaj krásnymi ohlasmi, tak prečo ju nepriniesť aj do našich slovenských pobočiek? Sme naozaj veľmi zvedaví, ako sa ujme v Petržalskom štúdiu, preto budeme veľmi radi, ak nám dáš akýkoľvek feedback.
Nu

Spoločnosť NUTREND sa špecializuje na vývoj a výrobu výživy a potravinárskych doplnkov. Na trhu pôsobí už od roku 1993 a za ten čas sa stal lídrom nielen na českom trhu, ale pôsobí aj v ďalších 30 krajinách. Vďaka ich rýchlemu vývoju môžete ich produkty nájsť nielen vo fitness centrách ale aj na pultoch lekární, cyklistických obchodov či obchodov so zdravou výživou.

V našich štúdiách nájdeš:

nutrend1 nutrend2 nutrend3 nutrend4

Dúfame, že budú nové výrobky všetkým chutiť a aj ty si prídeš na svoje!

S prekvapeniami však ešte ani z ďaleka nekončíme. Pripravili sme si pre teba menšiu súťaž. Stačí, ak na instagram pridáš fotku s akýmkoľvek produktom od NUTRENDU, či už ako ho ješ alebo ako sa ho chystáš zjesť (fantázii sa medze nekladú), spolu s hashtagom #nutrendvofitup a my vyžrebujeme 3 z vás, ktorí vyhrajú balíček výrobkov, práve od tejto značky. Máme však len jednu podmienku = žrebovať začneme, až keď nájdeme pod hashtagom 100 fotiek.
Výzva prijatá!

Staň sa našim VIP členom
a získaj ďalšie výhody.