Blog

9.7.2018

Leto plné zážitkov

Tak čo, si pripravený na 2 mesiace parádnej jazdy a úžasných zážitkov?

Pripravili sme pre teba letné mesiace nadupané množstvom nezabudnuteľných akcií a mega aktivít. Postupne budeme spúšťať kvantum súťaží o top ceny. Všetko sme odštartovali našim letným Challengom "Dám to do leta", v ktorom jeden šťastlivec vyhrá dovolenku snov pre 2 osoby na Malorku v hodnote €1 600! Pokračujeme súťažami o lístky na festivaly Pohoda, Grape a Colours of Ostrava. Ďalej Ti ponúkneme možnosť vyhrať na víkend cool auto s plnou nádržou alebo exkluzívnu thajskú masáž od ozajstných profesionálov v salóne Tawan v Bratislave.

DSC1805

Tu to ale zďaleka nekončí! Počas celého leta si môžeš prísť s nami zacvičiť na Kuchajdu v Bratislave. Každý utorok a štvrtok tam na teba čaká tréning pod vedením FIT UP! trénerov Viktora Vinczeho a Vladana Fejleka. V štvrtky o 18:00 ťa potrápi Viktor so svojím letným Bootcampom, zatiaľ čo utorky patria Vladanovi a jeho hodinám Human animal, na ktorých ti pripomenie ako sa hýbať zdravo, bezbolestne a bez strachu.

kuchajda enplug

A aby toho nebolo málo, spojili sme sa s Bratislava – inline, organizáciou, ktorá usporadúva pod svojou taktovkou prejazdy mestom na kolieskových korčuliach. Okrem Bratislavy sa jazdy konajú aj v Trnave.  Viac o tejto akcii aj popis jednotlivých jázd nájdeš tu.

IMG_6261

Leto ukončíme parádnou akciou Urban Challenge Ostrava, na ktorej bude súťažiacim asistovať počas celej akcie tím z nášho Ostravského FIT UP! štúdia.

Tak čo, ideš s nami do toho?

Staň sa našim VIP členom
a získaj ďalšie výhody.