Blog

29.11.2017

Vianočná darčeková poukážka len za 24,90 €

Lámeš si hlavu nad vianočným darčekom pre svojich blízkych? Tak už nemusíš! Pripravili sme si pre Teba jedinečnú vianočnú darčekovú poukážku, ktorú navyše získaš za bezkonkurenčnú cenu 24,90 € (plná cena je 49,90 €).
Nevieš aký darček darovať svojej mame, otcovi, kolegyni, kamarátke či priateľovi? Naša Vianočná darčeková poukážka je ideálnym darčekom pre všetky vekové kategórie! V peknej darčekovej krabičke nájdeš návod na použitie + členskú VIP kartu, ktorú už len stačí registrovať v hociktorom štúdiu FIT UP!
Túto darčekovú poukážku môžeš zakúpiť na recepcii vo všetkých štúdiách FIT UP! na Slovensku aj v Českej Republike. Toto mesačné VIP členstvo v krásnej darčekovej krabičke bude v predaji do 24. 12. 2017 a aktivácia členstva je možná od 24. 12. 2017 do 28. 2. 2018.

V cene darčekovej poukážky je:

• 1 mesačné VIP členstvo
• 1 x registračný poplatok
• 1 x darčeková krabička FIT UP!

čLáNOK

Poznáš niekoho, kto stále otáľa a nie a nie sa odhodlať začať cvičiť? Pomôž mu naštartovať jeho zdravý životný štýl a daruj mu jedinečný darček za bezkonkurenčnú cenu 24,90 € (klasická cena 1 mesačného VIP členstva + registračného poplatku je 49,90 € !).

Čo zahŕňa naše VIP členstvo:

neobmedzený vstup do fitness centra, od 6:00 do 24.00
neobmedzené nápoje v nápojovom bare GRAPIVIT
neobmedzené používanie turbosolarií (v rámci zdravotných odporúčaní max 13 min. denne)
skupinové cvičenia v CROSS UP! zóne s našim trénerom, každý deň od 18-20.00
GO UP! - služba na aktivovanie návštev všetkých prevádzok FIT UP! na Slovensku a v Českej Republike (Bratislava – Staré Mesto, Bratislava - Ružinov, Bratislava - Petržalka, Žilina, Trnava, Praha, Ostrava)

4C5A9840
Ideálny darček pre všetky vekové kategórie, vynikajúci fitness zážitok ?.
Vaše telo si zaslúži len to najlepšie a my vám to v našom VIP členstve ponúkame.

Staň sa našim VIP členom
a získaj ďalšie výhody.