asdsfafsd 17821 20731

Rezervácie na skupinové cvičenia vo FIT UP! Petržalka

Skupinové cvičenia vo FIT UP! Petržalka poznáš?

  • Súkromná – oddelená miestnosť,
  • Osobný tréner,
  • Obmedzený počet cvičiacich,
  • Skvelá partia a dobrá nálada,
  • Široká škála rôznych tréningov,
  • Pre multisport členov je vstup ZADARMO, jednorázový vstup 6€

Predtým si sa rezervoval/a telefonicky, mailom alebo iným spôsobom, ale keďže chceme šetriť tvoj čas a zjednodušiť ti objednávanie prinášame ti novinku.

Rezervácie prostredníctvom rezervačného systému.

Všetky rezervácie je možné zrušiť najneskôr 24 hod. pred daným tréningom. Nezrušená rezervácia na prihlásenom tréningu bude spoplatnená v prípade opakovanej absencie . Prosíme v prípade ak viete, že sa nemôžete dostaviť odhláste sa z tréningu. Ďakujeme za pochopenie.

Rezervovať

Link: https://services.bookio.com/fit-up-bratislava-petrzalka/widget

Tento rezervačný systém už určite poznáš, pretože sme ho používali počas dočasného režimu otvorenia našich štúdií a keďže manipulácia s ním je jednoduchá, tak sme sa rozhodli uľahčiť ti rezervácie.  

Typ tréningov, dni a časy nájdeš v priloženom linku, ale pre prehľadnosť:

Novinka: Pondelok 17:30 FLOW YOGA / VINYASA FLOW

Hodiny Flow jogy sú zmesou meditácie, dychovej práce a energizujúceho pohybu. Zvyčajne začínajú jemnejšími pohybmi na zahriatie tela, potom prechádzajú do postupne náročnejších plynulých sekvencií. Môžu to byť pozície v stoji, balansy, inverzie a vrcholové/špecifické pózy. Prax sa končí pomalšími, hlbšími sekvenciami a často ásanovým cvičením na podlahe.

Na rozdiel od niektorých iných štýlov jogy, flow joga zvyčajne nemá stanovenú postupnosť póz, pretože sa neobmedzuje na žiadnu konkrétnu tradíciu alebo líniu. Výnimočnosť tejto jógy je kreativita  buď so zameraním na určité oblasti tela, na rôzne témy alebo pomáha postupne budovať silu, flexibilitu alebo rovnováhu. Táto rozmanitosť dáva flow joge svoju unikátnosť a hodiny sú jedny z najpopulárnejších na svete.


Bez ohľadu na úroveň cvičiaceho možno väčšinu sekvencií flow jogy upraviť tak, aby vyhovovali každému

Nečakaj a rezervuj si svoj termín!

Rezervácie sú obmedzené.

Tešíme sa na teba.