O nás

FIT UP! je fitness centrum, ktoré si môže dovoliť každý. Ponúkame neporaziteľný pomer ceny a kvality, ako aj príležitosť dostať zo seba to najlepšie. Individuálny tréning či zaberačka pod dohľadom trénera, skupinové cvičenia, kardio alebo silový tréning, začiatočníci aj skúsení, mladší, starší, hendikepovaní – u nás cvičia všetci. Náš koncept sme nastavili tak, aby sme čo najlepšie napĺňali potreby FIT UP! členov. Ich výsledky a prekonané limity jasne potvrdzujú, že sa nám to podarilo.

Žijeme vo fitness svete, kde motivácia a odhodlanie píšu každodennú realitu. Už od bezkonkurenčných 17,90 € mesačne ti prinášame možnosť dosiahnuť svoj vytúžený cieľ, či už je ním vyzerať lepšie, alebo sa cítiť zdravšie a získať kondíciu.

V súčasnosti prevádzkujeme päť štúdií na Slovensku – tri v Bratislave (Petržalka, Staré Mesto, Ružinov) po jednom v ŽilineTrnave a dve štúdia v Česku – jedno v Prahe v Centre Černý Most a jedno v Ostrave v Zábřehu.

Naša filozofia

Naším poslaním a životným štýlom zároveň je fitness. Chceme vytvoriť miesto, kde sa budú naši členovia cítiť dobre a ako medzi svojimi. Máme záujem ich maximálne podporovať v napĺňaní osobných cieľov. Rozhodne dávame zbohom výhovorkám typu „Nemôžem/Nestíham ísť do fitka, lebo… .“

FIT UP! je fitness centrum pre všetkých, ktorí snívajú o premene, prípadne sa chcú udržiavať vo forme od skorého rána až do polnoci (sme otvorení od 6.00 do 24.00 h každý deň – 365 dní v roku). Naše štúdiá sú vhodné aj na účinnú rehabilitáciu.

Členov chceme pri dosahovaní úspechov motivovať férovými podmienkami, kvalitnou výbavou, komfortným prostredím a ochotným personálom. Na špičkových službách a výhodách pre členov si FIT UP! zakladá.

vision01

Naša výbava

U nás si na svoje príde každý. V každom štúdiu FIT UP! nájdeš fitness priestor funkčne rozdelený na Kardio, Posilňovaciu a Silovú zónu. Nechýba oddelená Ladies zóna so zariadeniami špeciálne vyvinutými pre dámy. CROSS UP! zóna zas slúži nadšencom cvičenia s vlastnou váhou. Trénovať v nej môžeš aj v skupine pod dohľadom odborníka.

Ak by ti počas tréningu náhodou vyschlo v ústach, zachráni ťa náš osvedčený Grapivit bar so športovými nápojmi prémiovej kvality, ktoré kombinujú vitamíny, L-karnitín a nízky obsah kalórií. K stabilnej výbave patria aj špičkové turbo soláriá Ergoline, ktoré garantujú zdravé a šetrné opaľovanie.

Neustále držíme krok s dobou a snažíme sa sústavne zlepšovať, aj preto sú všetky naše zariadenia top kvality – značky Technogym, pričom vybavenie do jednotlivých fitness centier podľa potreby dopĺňame.

Vo FIT UP! nechýba ani špičkové multifunkčné zariadenie Omnia, na ktorom bez problémov odbavíš všestranný aj kruhový tréning. Túto modernú vežu sme uviedli ako prví na Slovensku a v Čechách.

Považujeme za samozrejmosť, že vo všetkých pobočkách FIT UP! sú sprchy zdarma. K dispozícii sú aj naši vždy pripravení a kvalifikovaní tréneri, ktorí ti pomôžu a poradia – o ich individuálnom prístupe nepochybuj.

FIT UP! ti ponúka ešte oveľa viac – príď sa o tom presvedčiť na vlastnej koži!

A ešte niečo…

Vo všetkých pobočkách FIT UP! sú samozrejmosťou
naši vždy pripravení a kvalifikovaní tréneri, ktorí ti pomôžu
a poradia – o ich individuálnom prístupe nepochybuj.

Fitness centrá FIT UP! ti ponúkajú ešte oveľa viac –
to však nezistíš, kým sa sám sa vlastnej koži neprídeš presvedčiť.

Galéria

Staň sa našim VIP členom
a získaj ďalšie výhody.