Prvá hodina s trénerom zdarma

FIT UP! nie je len posilňovňa, sme tvoj tréningový partner. Ponúkame ti odborné poradenstvo, tréningové plány a tipy, ktoré ťa pripravia na čokoľvek čo si zaumieniš.

Pre všetkých nových členov, ktorí si uzatvoria jedno z našich ročných členstiev máme 1. hodinu s osobným trénerom úplne zdarma. Počas tejto hodiny ťa tréner prevedie po našom štúdiu, oboznámi ťa s použitím jednotlivých stanovísk a strojov a zostaví cvičebný plán zameraný na výsledky, ktoré chceš dosiahnuť.

Ako to funguje?

Ak si od 4. 9. 2017 uzatvoríš jedno z našich ročných členstiev, ako poďakovanie ti darujeme prvú hodinu s osobným trénerom úplne zdarma. Žiadne chytáky ani vedľajšie poplatky! Každý nový člen pri podpise ročného členstva na ktorejkoľvek recepcii štúdia FIT UP! na Slovensku získa kartičku na prvý tréning zdarma. Následne je treba dohodnúť si osobný tréning priamo s jedným z našich trénerov, ich zoznam nájdeš na http://fitup.sk/treneri/ . Nezabudni si na tréning priniesť kartičku na prvý tréning zdarma, bez nej nebude možné tréning absolvovať. Túto kartičku odovzdávaš vyplnenú trénerovi u ktorého tréning absolvuješ.

Poď do toho s nami!

Galéria

Staň sa našim VIP členom
a získaj ďalšie výhody.