Tréning na strojoch

Riadené pohybové procesy na posilňovacích strojoch ti pomáhajú efektívne a rovnomerne vyformovať svalstvo. Posilňovacie stroje sú vynikajúcim prostriedkom pre svalový progres nielen začiatočníkov, ale aj pre pokročilých.

Samozrejme sú rôzne modifikácie, kde sa časy zaťaženia menia a tiež časy oddychu, rôzne kombinácie cvikov, cviky s vlastnou váhou sa dopĺňajú s pomôckami. Okrem toho zameriavame sa na celé telo, teda vrchnú časť, core (stred tela) a spodnú časť.

Posilňovacie stroje

V štúdiách FIT UP! máš na výber z viac ako 20 typov strojov od značky Technogym, ktoré ti dovoľujú vyformovať si svalstvo rôznymi spôsobmi.

K dispozícii vo všetkých fitness centrách

Výhody a ciele tréningu

Väčšia silová výdrž/kondícia
Opakovaným cvičením sa naučíš ako využiť svoj svalový potenciál.
Efektívna stavba svalov
Lepšie formovanie svalov

Vypracuj si jednotlivé časti tela, spaľuj efektívnejšie tuky a zviditeľni tak svoje svaly!

vision01

1. Cviky nôh

 
Cviky na nohy sú dôležitou súčasťou tréningu mužov i žien. Je jedno, či si želáš pevné ženské alebo svalnaté mužské nohy: na tvoj cieľ máme vhodný posilňovací stroj. A ak náhodou nevieš ako funguje, naši tréneri sú tu a vždy Ti radi pomôžu.

Posilňovacie stroje:
Stroje na predkopávanie, zakopávanie, vertikálny aj horizontálny legpress, vnútorné i vonkajšie stehenné svaly (abduktor + adduktor), multipress a drepovač, stroj na zakopávanie, ktorý formuje sedací a hamstringový sval.

2. Stred tela/trup

 
Pestré cviky na formovanie brucha sú najlepšou a najrýchlejšou cestou k mužskému Sixpacku alebo k pevnému a plochému bruchu, ktoré si želá tak veľa žien. Vo FIT UP! na teba čakajú posilňovacie stroje na vyformovanie brucha a spodnej časti chrbta.

Posilňovacie stroje:
Silový stroj na príťah brucha, polohovateľné lavičky na posilňovanie brušného svalstva, stroje na posilňovanie chrbta, kladku, pomocnú hrazdu, veslo, powerroller, fit lopty, kotúče a mnoho iného.

3. Ramená

 
Ak si chceš vyformovať ramená jednoduchým a užitočným spôsobom, FIT UP! ti ponúka efektívne riadené cvičenia.

Posilňovacie stroje:
stroje na biceps, triceps a tlakový stroj na ramená.

4. Chrbát

 
Pravidelnými cvikmi na chrbát predchádzaš nie len jeho bolestiam ale zároveň ho pripravuješ na záťaž všedného dňa. Využi naše stroje na formovanie chrbta, dosiahni rovné a správne držanie tela a vyformuj si mužný chrbát v tvare V.

Posilňovacie stroje:
veslovacie stroje, kladka, veslo, hrazda – pomocná + klasická, stroj na príťahy v sede a stroj na hyperextenzie.

5. Hrudník

 
Dobre vyformované prsné svaly sú atraktívnym cieľom mnohých mužov, ale aj žien, najmä na to, aby dosiahli peknú a pevnú postavu.
FIT UP! ponúka cielený tréning na formovanie prsného svalstva.

Posilňovacie stroje:
lavice – rovné a šikmé, multipress, tlakový izolovaný stroj na prsia, packdeck, tlakový stroj na spodné prsia, posilňovacie veže.

Galéria

Staň sa našim VIP členom
a získaj ďalšie výhody.