Blog

13.6.2018

FITFEST 2018 = ZDRAVIE, MYSEĽ, Šport, JEDLO

Počul si už o Fitfeste? Je to najväčší festival zdravého životného štýlu a pozitívnej energie na Slovensku. Festival bude prebiehať už tento víkend, 16 – 17.6 na Železnej studničke v Bratislave.

Prídu si tu na svoje všetky vekové kategórie, od detí až po tých skôr narodených.

Čaká na teba kopec zábavy, športu, hudby, dobrého jedla a ľudí naladených na pozitívnu vlnu, ktorí ťa prevedú týmto dvojdňovým super festivalom ? ??.

Súčasťou festivalu je aj široký výber tréningov, masáže, zaujímavé prednášky na aktuálne témy...

Na a samozrejme, že na takejto super akcii nesmieme chýbať ani my! Samotným ambasádorom festivalu je náš FIT UP! tréner Viktor Vincze! ???

Náš stánok nájdeš v Šport zóne (viď mapka nižšie), kde sme si pre teba spolu s FIT UP! trénermi pripravili zaujímavý program. ??‍

Určite poteší cvičenie pre tehuľky pod vedením našej úžasnej trénerky Katky, alebo "animal movement" v podaní FIT UP! trénera Vladana, ktorý ti ukáže ako sa dá hýbať zdravšie, zábavnejšie a hlavne prirodzenejšie. Takýto pohyb vie napraviť nevhodné fungovanie tela, zvrátiť škodlivé sedenie, či upraviť držanie tela.

Vedeli ste, že správny balans je základom k správnemu držaniu tela a pritom ešte aj vynikajúco posilní svaly? Naša trénerka ťa v nedeľu naučí ako na to a taktiež ukáže ako po náročnom tréningu správne vystrečovať celé telo.

fitfest_sobota

fitfest_nedeľa

Taktiež sa zúčastníme programu na hlavnom pódiu, kde Vás s funkčným tréningom potrápi Viktor Vincze v sobotu o 14:00 a v nedeľu si o 11:00 môžete vyskúšať Hiit s Vladanom Fejlekom.

Akciu moderuje Robo Papp a vstup je pre všetkých zdarma.

Určite príď a preži svoj víkend naplno xx

Staň sa našim VIP členom
a získaj ďalšie výhody.